DOKUMENTACJE BUDOWLANE

Poznaj nas i podejmij decyzję o współpracy

Coraz większą popularnością cieszą się prezentacje nowych osiedli mieszkaniowych, nagrywane za pomocą profesjonalnych dronów. 

Nagrania takie pozwalają zapoznać się nie tylko z samą inwestycją, lecz także z okalającymi terenami, co wielokrotnie pozwala lepiej zaakcentować walory danej lokalizacji, jak duża liczba miejsc parkingowych, pobliskie tereny rekreacyjne czy też dobre skomunikowanie i bliskie sąsiedztwo najważniejszych dróg. 

Nagrania z drona są także coraz częściej wykorzystywane w procesie kalkulacji ubezpieczeniowych, poszerzając perspektywę patrzenia na obiekt, który ma podlegać ubezpieczeniu. 

Ułatwia się w ten sposób znacząco proces inwentaryzacji i weryfikowania stanu faktycznego danej inwestycji, jak również ułatwia wskazanie czynników, które mogą mieć istotny wpływ na końcową wycenę kwoty ubezpieczenia jak i wartości ubezpieczonego obiektu. 
 

 

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
 

Posiadamy profesjonalny sprzęt, umożliwiający wykonywanie bardzo szczegółowych nagrań. Stworzony w ten sposób materiał video może być sprawnie poddany obróbce, by bardziej zaakcentować reklamowy charakter nagrania. 

Wykorzystujemy swoje doświadczenie do tego, by móc jak najlepiej prezentować dany obiekt lub teren, uwzględniając wszystkie jego walory i szczegóły, na których wyeksponowaniu najbardziej zależy naszemu klientowi. 

Jedną z naszych największych zalet jest terminowość – realizujemy materiały w ustalonym terminie dbając o zadowolenie klienta.