FOTOGRAFIA

Poznaj nas i podejmij decyzję o współpracy

Nie bez powodu mówi się, iż zdjęcia pozwalają zatrzymać chwile i wspomnienia na później. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, swoją ofertę wzbogaciliśmy o wykonywanie fotografii.
 
Jest to doskonałe uzupełnienie materiałów video, pozwalające wzbogacić materiał reklamowy. To właśnie zdjęcia idealnie nadają się jako do folderów reklamowych obiektów turystycznych, oferty firm czy też promowanie marek osobistych. Mamy świadomość, iż większość konsumentów to wzrokowców
 
Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?
 

Jakość, profesjonalizm, terminowość – te trzy cechy doskonale opisują nasz zespół. Wykonujemy zdjęcia zarówno z ziemi jak i z powietrza. Wykorzystujemy do tego profesjonalny sprzęt, dzięki czemu możemy być pewni co do odpowiedniej jakości.

Od dłuższego czasu coraz większą popularnością cieszą się zdjęcia wykonywane z powietrza. Wykorzystujemy do tego nowoczesne drony, wyposażone w profesjonalne aparaty. To właśnie one zapewniają możliwość wykonywania zdjęć w wysokiej rozdzielczości.

Wszystkie zdjęcia są poddawane obróbce, która pozwala na lepsze wyeksponowanie najważniejszych elementów na uchwyconych fotografiach.

To właśnie wyrazisty przekaz zdjęć jest lepiej odbierany przez docelową grupę odbiorców, co przekładać się może na osiąganie założonych celów zarówno sprzedażowych jak i marketingowych. 

KONTAKT

ZADZWOŃ DO NAS

+ 48 513 049 399

ODWIEDŹ NAS

91-087 Łódź
ul. Wapienna 44

NAPISZ DO NAS

biuro@dron-art.pl

Skontaktuj się
z nami

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź wizyty w naszym biurze. Aby wysłać wiadomość skorzystaj z formularza.
  • PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 08:00 - 17:00
  • SOBOTA: TELEFONICZNIE