INSPEKCJE BUDOWLANE

Poznaj nas i podejmij decyzję o współpracy

Systematycznie rośnie zainteresowanie dronami podczas wykonywania inspekcji budowlanych. Rozwiązanie takie jest dużo efektywniejsze od klasycznej inspekcji obiektu, z wykorzystaniem klasycznych przenośnych aparatów i kamer.
 
Wykorzystanie dronów pozwala na sprawdzenie dużych obiektów w stosunkowo krótkim czasie. Kolejnym, bardzo istotnym atutem jest możliwość dotarcia do miejsc trudno dostępnych, czy to ze względu na warunki terenowe, wysokość, czy też prowadzenie prac w danym obrębie.
 
Materiały rejestrowane dronami mogą być także wykorzystywane przy oględzinach wypadków na budowach czy też na miejscu katastrofy budowlanej. Zebrane w ten sposób materiały pozwalają spojrzeć na miejsce zdarzenia z dużo szerszej perspektywy, co umożliwia wykrycie szczegółów, których dostrzeżenie z wykorzystaniem klasycznych rozwiązań byłoby utrudnione lub wręcz niemożliwe.
 
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
 

Posiadamy doświadczenie w rejestrowaniu obrazów z wykorzystaniem dronów. Potrafimy wykonywać loty w miejscach trudno dostępnych, również przy niezbyt korzystnych warunkach (w których mimo wszystko można realizować loty).

Wiemy, jak wykorzystać potencjał posiadanego przez nas sprzętu, by jak najlepiej zobrazować zastaną sytuację. Dbamy o to, by zarejestrowany obraz możliwie najwierniej odzwierciedlał sytuację w miejscu wykonywania usługi.

Wykorzystujemy w swojej pracy profesjonalny sprzęt, gwarantujący odpowiednią jakość zarejestrowanego materiału.