KONCERTY I WYDARZENIA

Poznaj nas i podejmij decyzję o współpracy

Każdego roku odbywają się w naszym kraju tysiące koncertów, występów kabaretowych, konferencji jak i innych wydarzeń, których przebieg powinien być zarejestrowany w postaci audio-wizualnej.
 
Niezwykle trudnym zadaniem jest wymienienie wszystkich korzyści, które płyną z zarejestrowanie takich wydarzeń, jednakże możliwości ich spieniężenia są znaczące, stanowią również doskonały materiał marketingowy.
 
Poza klasycznymi formami rejestracji obrazu, wykorzystuje się także nagrania z dronów. Forma ta pozwala na rejestrację obrazu z perspektywy, której uzyskanie klasycznymi technikami może być niemożliwe lub też może być znacząco utrudnione.
 
Nagrywanie z drona pozwala także pokazać otoczenie sceny, bywa również rozwiązaniem pomocnym przy oszacowaniu liczby uczestników wydarzenia, co jest szczególnie istotne podczas otwartych imprez plenerowych.
 
Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
 

Do każdej realizacji podchodzimy w sposób indywidualny. Uwzględniamy charakterystykę danego wydarzenia, elementy, które w sposób szczególny powinny zostać zarejestrowane.

Naszym celem jest maksymalne zadowolenie klienta, dlatego rejestracja całego wydarzenia jak i jego obróbka realizowana jest w ustalonym uprzednio terminie.

Wykorzystujemy swoje doświadczenie, by wykonane przez nas nagrania miały jak największą wartość dla klienta i odbiorców danego wydarzenia. Podczas realizacji nagrań wykorzystujemy profesjonalny sprzęt, gwarantujący wysoką jakość obrazu. 

KONTAKT

ZADZWOŃ DO NAS

+ 48 513 049 399

ODWIEDŹ NAS

91-087 Łódź
ul. Wapienna 44

NAPISZ DO NAS

biuro@dron-art.pl

Skontaktuj się
z nami

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź wizyty w naszym biurze. Aby wysłać wiadomość skorzystaj z formularza.
  • PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 08:00 - 17:00
  • SOBOTA: TELEFONICZNIE