MONTAŻ VIDEO

Poznaj nas i podejmij decyzję o współpracy

Nawet najlepiej nagrany materiał video nie będzie w stanie odpowiednio się zaprezentować bez odpowiedniej obróbki.
 
Jednym z filarów naszej działalności jest profesjonalny montaż video. W ramach tej usługi dokonujemy obróbki przygotowanego materiału. Obróbce podlegają materiały video z uroczystości rodzinnych, eventów, wypraw turystycznych, teledyski, nagrania na potrzeby blogów czy też materiały o charakterze reklamowym.
 
Obróbka owa polega nie tylko na kolorkorekcji i montażu. Dokonujemy wielopłaszczyznowej korekcji obrazu, mając na celu uzyskanie idealnego wręcz obrazu. Kompleksowa praca nad projektem pozwala nam na uzyskaniu spójnego efektu.
 
Przygotowujemy zarówno materiały wykonane przez nas jak i dostarczone przez klienta. 
 
Dlaczego warto wybrać nas?
 

Posiadamy w swoim portfolio znaczącą liczbę realizacji. Poświęciliśmy dziesiątki, jeżeli nie setki godzin wykonując montaż video. Dokładamy wszelkich starań, by zmontowany materiał w pełni odpowiadał oczekiwaniom klientów. 

Wykorzystujemy oprogramowanie dające nam największe możliwości, co w połączeniu z ogromnym doświadczeniem daje stuprocentową gwarancję zadowolenia. Montaż odbywa się wielopłaszczyznowo, co pozwala na lepsze eksponowanie najistotniejszych detali.

To właśnie detale potrafią mieć najistotniejszy wpływ na postrzeganie opracowanego materiału. Podejmujemy się montażu zarówno krótkich materiałów jak i treści pełnometrażowych. 

KONTAKT

ZADZWOŃ DO NAS

+ 48 513 049 399

ODWIEDŹ NAS

91-087 Łódź
ul. Wapienna 44

NAPISZ DO NAS

biuro@dron-art.pl

Skontaktuj się
z nami

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź wizyty w naszym biurze. Aby wysłać wiadomość skorzystaj z formularza.
  • PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 08:00 - 17:00
  • SOBOTA: TELEFONICZNIE