PROMOCJA I REKLAMA

Poznaj nas i podejmij decyzję o współpracy

W dobie internetu na popularności zyskuje twierdzenie, iż „kupuje się oczami”. Potencjalni klienci zwracają uwagę na to, jaki przekaz wizualny otrzymują, wyrabiając sobie na jego podstawie odpowiedni osąd, który może zmotywować do zakupu danego produktu lub usługi, jak również w przypadku wytworzenia negatywnego odbioru może skutecznie zniechęcić. 

Warto więc zadbać o aspekt wizualny tworzonych materiałów promocyjnych. Wykonujemy nagrania z lotu ptaka, które znacząco potrafią podnieść atrakcyjność danego przekazu reklamowego. Zaprezentowanie oferty w dużo szerszej perspektywie pozwala na lepsze zapoznanie się z ofertą i wyrobienie w sobie wewnętrznego przekonania, iż dana oferta jest wręcz dla nas stworzona. 

Nagrania takie idealnie nadają się do promowania obiektów turystycznych, zakładów przemysłowych, centr logistycznych czy też obiektów o charakterze komercyjnym.
 
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
 

Posiadamy na swoim koncie mnóstwo zrealizowanych materiałów promocyjnych. Nagrania z powietrza, realizowane za pomocą profesjonalnych dronów,  potrafią wyeksponować cechy oferty, których nie da się zaakcentować w statycznych fotografiach. 

Realizujemy swoje usługi terminowo, stawiając równocześnie na wysoką jakość wytworzonych materiałów. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły, bazując na drobiazgowym scenariuszu, wytyczającym precyzyjną ścieżkę tworzenia materiału promocyjnego.